BIGBANG KALİTE

BIGBANG KALİTE

BIGBANG BURGER olarak birinci önceliğimiz insana, topluma ve doğaya saygı ilkesi ile kaliteli ve güvenli gıda üretimini ve sunumunu gerçekleştirmektir.

Bunun için de kaliteli üretimin nitelikli eleman gücünden geçtiğini kabul ederek, şirketimizde konusunda deneyimli ve eğitimli ekip arkadaşları istihdam edilerek sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütülmektedir.

Bütün üretimlerimizde hammadden ve tedarikçilerimizden tüketiciye kadar oluşacak GIDA GÜVENLİĞİ ile ilgili tüm riskleri önceden belirleyip yok etmek, tüm çalışanlarımızın katılımı ile tehlikeleri kaynağında yok edilerek sıfır gıda güvenliği riski elde etmek, ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek yaptığımız her işe yeni değerler eklemek, Gıda Güvenliği Yönetim sisteminin gereklerini tüm çalışanların yerine getirdiği bir tesiste, kirliliği önleyerek çevreye en az zarar veren üretim metotlarını uygulayarak, mümkün olabilen en düşük maliyetle üretilmiş en güvenilir ürünleri müşterilerimize sunmak amacımızdır. 

BIGBANG BURGER olarak sadece kendi üretim ve sunum süreçlerimizde kalite ve gıda güvenliği politakamıza uygun ürün hazırlanmasının yanı sıra tedarikçilerimizin de en az bizim kadar bu konular hakkında hassas olmasını beklemekteyiz. Bu nedenle Gıda Mühendisliği mezunu olan Satın Alma Mühendislerimiz düzenli olarak tedarikçi değerlendirmeleri ve ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Kuruluşumuz, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini yasa, mevzuatlar, müşteri şartları ve standart şartlarına uyarak sürekli iyileştirmeyi, Gıda güvenliği Yönetim Sistemi Politikası olarak benimsemiş ve taahhüt etmiştir. Ayrıca bu bilincimizi ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgesi ile de sertifikalandırmış olduk.