FRANCHISE

DÜNYA DIŞI BİR TAKIMIN PARÇASI OL!

Big Boss’tan Smoke Bang’e kadar her gün binlerce ürünümüz ile misafirlerimizi ağırlamaktayız.

BIGBANG BURGER tüketen herkesi misafirimiz olarak görmekte ve tüm marka-kalite stratejimizi de bu bilinç üzerine inşa etmiş bulunmaktayız. Bu nedenle kurulduğumuz günden bu yana sistemimizi aynı ürünü aynı kalitede sunmak üzerine kurduk. Tüm sistemimiz sürekli gelişim üzerine çalışmaktadır.

BIGBANG BURGER bünyesinde yer alan çalışanlarımızdan, tedarikçilerimizden, partnerlerimizden hep kendilerini geliştirmelerini ve yüzlerini geleceğe dönmelerini beklemekteyiz. Çünkü bizim başarımızın sırrı geleceği hayal etmekte ve gerçekleştirmekte saklı… BIGBANG BURGER ruhunu oluştururken müziğinden dekorasyonuna ambalajından personel kıyafetine kadar tüm detayları ince ince dokuduk .

BIGBANG’te misafirlerimizin sadece karınlarını değil ruhlarını da doyurmayı hedefledik.

BIGBANG BURGER takımının bir parçası olmak isteyen franchise adaylarından beklentimiz ise öncelikle yaptıkları işe kalplerini koymalarıdır.

İşletmeci olarak ideal adayımız; girişimci, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen, restorancılık deneyime sahip olmakla birlikte, yatırımcı ve işletmeci olabilmek için gerekli mali kaynaklara sahip olmalıdır. EN BÜYÜK BEKLENTİMİZ, MARKAMIZI VE MÜŞTERİLERİMİZİ GÜVENLE EMANET EDEBİLECEĞİMİZ BİR PARTNER OLMASIDIR.

Eğer sen de böyle düşünüyorsan aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsin.Geçmişteki iş tecrübeleriniz nelerdir?

Franchise şubesi açmayı planladığınız Lokasyon

Formu gönderebilmek için kabul etmelisiniz.